o nas

Ofertę handlową CEDROB S.A. uzupełnia Zakład Drobiarski w Niepołomicach, specjalizujący się w wytwarzaniu wysokiej jakości produktów exportowych: min. gęsi oraz elementów z gęsi pod marką KrakauerLand.

Hodowcy z ferm rodzicielskich oraz ferm w tuczu współpracujący z Cedrob zakupują materiał rodzicielski  gęsi w Instytucie Zootechniki w Kołudzie Wielkiej. Jest to jedyna placówka naukowa w Polsce wyspecjalizowana w hodowli Gęsi Białej Kołudzkiej.

Gęś owsiana biała KrakauerLand to ceniony na zachodzie produkt eksportowy. Obecnie w CEDROB S.A. ubija się rocznie ponad 1 mln sztuk gęsi rocznie. Zakłada się dalszy wzrost mocy produkcyjnych wynikających ze zwiększonego popytu na nasze produkty na rynku europejskim.

Oddzielny trzon Firmy stanowi Spółka CEDROB GmbH, powstała w Niemczech w 2005 roku. Po wejściu Polski do Unii Europejskiej CEDROB znacząco zwiększył sprzedaż na tamtejszych rynkach. Dzięki filii zlokalizowanej w Niemczech o wiele łatwiej odbywa się współpraca z sieciami handlowymi oraz pozostałymi Klientami.

gęś